Hallinto

D-142 Hallinto

Kausi 2021 – 2022

Puheenjohtaja Pirkko Kiikka pirkko@kiikka.fi  
Varapuheenjohtaja Anja Lindfors anja.o.lindfors@gmail.com  
Past puheenjohtaja Elsi Torn elsi.torn@elisanet.fi  
Sihteeri Tarja Laurila tarja.laurila@pp1.inet.fi  
Taloudenhoitaja Tarja Louhenkilpi tarja.louhenkilpi@gmail.com  
Jäsen Helena Toivanen helena.toivanen@kotiposti.net  

Piirikokousten aineistot


Piirikokousten pöytäkirjat


Koulutusaineistoa
Google-koulutus Emil Kastehelmi 2020-10 (pdf)
IW tunnukset 2020-10 (pdf)
IW-vuosi klubissa 2020-10-14 (pdf)


Jäsenstrategia ja jäsenhankintakirje
Jäsenstrategia 2019-2020  (.pdf)
Jäsenhankintakirje_2018-02 (.docx)


Inner Wheel – esittelyaineisto
Mikä on Inner Wheel 2017-08 (.pptx)


Piirin esite
D142 esite 2018-02 (pptx)


Esitekannet
Esitekansi 2018-02  (.pdf)


Koulutus Elämään
Mikä on Koulutus Elämään  (pdf)



Säännöt
D142_Säännöt_2016-04-11 (.pdf)