Inner Wheel Riihimäki-Hausjärvi -klubi ry

Klubi on rekisteröity 1.1.1987 International Inner Wheelin jäseneksi ja merkitty 8.1.2014 yhdistysrekisteriin.
Kokoonnumme yleensä joka kuukauden toisena torstaina, paikka vaihtelee.
Ohjelmaamme kuuluvat asiantuntijaesitelmät, yritysvierailut, retket, konsertti- ja teatterimatkat.


Organisaatio

Hallitus 2020 – 2021

Tehtävä Nimi Mobile E-mail
Presidentti Maija Sumi 0400 833 011  maija.sumi(at)elisanet.fi
Varapresidentti Elsi Torn 050 598 1934  elsi.torn(at)elisanet.fi
Sihteeri Tarja Laurila 040 530 9736  tarja.laurila(at)pp1.inet.fi
Taloudenhoitaja Auli Kosonen 040 702 3044  auli.kosonen(at)gmail.com
Klubimestari Marja-Liisa Sinivuori-Sarpola 0400 876 490  marjaliisa.sinivuori(at)pp.inet.fi
Jäsen Mailis Heinonen 040 568 7210  maissi(at)saunalahti.fi
Jäsen Ritva Hietasola 040 723 3088  ritva.hietasola(at)kolumbus.fi
Jäsen Terttu Riihelä 0400 540 958  maanrakennus.riihela(at)elisanet.fi
Jäsen Sinikka Rintala 040 758 8512  sinikka.rintala(at)gmail.com
Jäsen Ritva Sammalkivi 040 173 6653  ritva.sammalkivi(at)me.com
Jäsen Anne Uotila-Laine 040 588 2057  uotilalaine.anne(at)gmail.com
IW-rose_vaaka

Jäsenet (37)

Marja-Liisa Ala-Mutka
Mailis Heinonen
Päivi Helminen
Ritva Hietasola
Ritva Ihalainen
Anja Jaakkola
Leena Jokilaakso
Marja-Liisa Jussila
Anneli Kaukonen
Leena Keravuori
Renja Kirsi
Ritva M. Koskimäki
Auli Kosonen
Tarja Laurila
Seija Lehtola
Marja Lukkaroinen
Marjo Mäkelin
Vuokko Mäntyvaara
Päivi Niemi
Anneli Nordström
Paula Panula-Aarnio
Satu-Tuutu Prauda
Airi Raunio
Terttu Riihelä
Sinikka Rintala
Marja Saarinen
Päivi Salonen
Helena Salovaara
Ritva Sammalkivi
Marja-Liisa Sinivuori-Sarpola
Lisbeth Sipilä
Maija Sumi
Anja Talja
Elsi Torn
Sirkka Tuominen
Anne Uotila-Laine
Salme Valta

Jäsenten yhteystiedot näkyvät vain sisäänkirjautuneille käyttäjille.

Hyväntekeväisyyskohteita

  • Riihimäen ja Hausjärven yläkoulujen ”selviytyjäoppilaat”
  • paikallinen nuoriso
  • piirin yhteiset kohteet
 Posted by at 10:20