Tapiolan Inner Wheel klubi ry.
 

Klubi on perustettu 1988 ja merkitty yhdistysrekisteriin 23.2.1993. Klubissamme on jäseniä 37. Kokoonnumme joka kuukauden 2.tiistai klo 18.00 Tapiola Garden hotellin kabinetissa. Järjestämme yritysvierailuja, esitelmiä, näyttelykäyntejä, teatterivierailuja ja konsertteja. Avustuskohteemme päätetään vuosikokouksessa. Kaudella 2017-2018 ne olivat Koulutus Elämään-projekti sekä Espoon Tyttöjen Talo. Kaudella 2018-2019 avustamme Espoon Tyttöjen Taloa,  WiseNose Suomen hajuerotteluyhdistyksen ja Koulutus Elämään Säätiön toimintaa sekä tuemme Nigerian Inner Wheelin omaa naisten mikroluototusta.


Organisaatio

Hallitus  2018 – 2019

Titteli Nimi mobile E-mail Info
Presidentti Marja Katainen +358(0)44 290 5944 marja.katainen@kolumbus.fi
Varapresidentti Tuulikki Keltanen +358 (0)50 364 5203 tuulikki.keltanen@kolumbus.fi
Past presidentti  Tarja Aho +358(0)40 511 2133 tarjaaho1@hotmail.com
Sihteeri Stina Puranen +358 (0) 405055315 stina.puranen@gmail.com
Rahastonhoitaja Margit Ojares +358 (0)400 420 209 margit.ojares@iki.fi
Klubimestari Pia Louko  +358 (0)50 338 9977 loukopia@gmail.com
Tiedottaja, ISO Ritva Jäättelä +358 (0)40 832 9400 ritva.jaattela@laurea.fi
2. sihteeri Tarja Louhenkilpi +358 (0)400 408 861  tarja.louhenkilpi@gmail.com
Jäsen Iia Hyvönen +358 (0)40 523 0120 hyvoneniia@gmail.com
Jäsen Raija Mönkkönen +358 (0)50 571 0853 raija.b.monkkonen@gmail.com
IW-rose_vaaka

 


Jäsenet (37)

Jäsenten yhteystiedot näkyvät vain sisäänkirjautuneille käyttäjille.

Aho Tarja
Brander-Leppänen Taina
Caspers Anja
Eichhorn Kirsi
Friskberg Raili
Hakkarainen Ellen
Harju-Jeanty Tuula

Hellström Merja
Huhta Marja
Hyvönen Iia
Jäättelä Ritva
Karhunen Hannele
Katainen Marja
Keltanen Tuulikki
Kirmo Kaija
Kokka Anita

Kumpulainen Anne
Kurki Anja
Lamberg Seija

Lavonen Marianne
Lemola Raija

Louhenkilpi Tarja
Louko Pia
Lyyränen Aulikki
Muhonen Kirsti
Mönkkönen Raija

Mäkinen Maire

Nylander Eeva
Ojares Margit
Puranen Stina
Ronkanen Eeva
Seppä Pirkko
Sipiläinen Kirsti
Venhola Tuula
Viitanen Riitta

Voipio Tuija
Walden Rita

 Posted by at 15:31