Tapiolan Inner Wheel klubi ry. 

Klubi on perustettu 1988 ja merkitty yhdistysrekisteriin 23.2.1993. Klubissamme on jäseniä 36. Kokoonnumme joka kuukauden 2.tiistai klo 18.00 Tapiola Garden hotellin kabinetissa. Järjestämme yritysvierailuja, esitelmiä, näyttelykäyntejä, teatterivierailuja ja konsertteja. Avustuskohteemme päätetään vuosikokouksessa. Kaudella 2017-2018 ne olivat Koulutus Elämään-projekti sekä Espoon Tyttöjen Talo. Kaudella 2018-2019 avustamme Espoon Tyttöjen Taloa,  WiseNose Suomen hajuerotteluyhdistyksen ja Koulutus Elämään Säätiön toimintaa sekä tuemme Nigerian Inner Wheelin omaa naisten mikroluototusta.


Organisaatio

Hallitus  2019 – 2020

Titteli Nimi E-mail Info
Presidentti Tuulikki Keltanen tuulikki.keltanen@kolumbus.fi
Varapresidentti Iia Hyvönen hyvoneniia@gmail.com
Past presidentti Marja Katainen marja.katainen@kolumbus.fi
Sihteeri Stina Puranen stina.puranen@gmail.com
Rahastonhoitaja Margit Ojares margit.ojares@iki.fi
Klubimestari Raija Mönkkönen raija.b.monkkonen@gmail.com
Jäsen Riitta Viitanen riitta.viitanen@kotiportti.fi
Jäsen Tuija Voipio tuija.voipio@welho.com
IW-rose_vaaka

Jäsenet (36)

Jäsenten yhteystiedot näkyvät vain sisäänkirjautuneille käyttäjille.

Aho Tarja
Brander-Leppänen Taina
Caspers Anja
Eichhorn Kirsi
Friskberg Raili
Hakkarainen Ellen
Harju-Jeanty Tuula

Hellström Merja
Huhta Marja
Hyvönen Iia
Jäättelä Ritva

Karjalainen Päivi
Karhunen Hannele
Katainen Marja
Keltanen Tuulikki
Kirmo Kaija
Kokka Anita

Kumpulainen Anne
Kurki Anja
Lamberg Seija

Lavonen Marianne
Lemola Raija

Louhenkilpi Tarja
Lyyränen Aulikki
Mönkkönen Raija

Mäkinen Maire

Nylander Eeva
Ojares Margit
Puranen Stina
Ronkanen Eeva
Seppä Pirkko
Sipiläinen Kirsti
Viitanen Riitta

Voipio Tuija
Walden Rita

 Posted by at 15:31