Tapiolan Inner Wheel klubi ry.
 

Klubi on perustettu 1988 ja merkitty yhdistysrekisteriin 23.2.1993. Klubissamme on jäseniä 31. Kokoonnumme joka kuukauden 2.tiistai klo 18.00 Tapiola Garden hotellin kabinetissa. Järjestämme yritysvierailuja, esitelmiä, näyttelykäyntejä, teatterivierailuja ja konsertteja. Avustuskohteemme ovat Huumekoirat, Koulutus Elämään-projekti sekä Lastensairaala.


Organisaatio

Hallitus  2017 – 2018

Titteli Nimi mobile E-mail Info
Presidentti Marja Katainen +358(0)44 290 5944 marja.katainen@kolumbus.fi
Varapresidentti Pia Louko  +358 (0)50 338 9977 loukopia@gmail.com
Past presidentti  Tarja Aho +358(0)40 511 2133 tarjaaho1@hotmail.com
Sihteeri  Tarja Louhenkilpi +358 (0)400 408 861   tarja.louhenkilpi@gmail.com
Rahastonhoitaja  Marja Huhta +358 (0)5065262 marja.kirsti.huhta@hotmail.fi
Klubimestari Margit Ojares +358 (0)400 420 209 margit.ojares@iki.fi
Tiedottaja, ISO Ritva Jäättelä +358 (0)40 832 9400 ritva.jaattela@laurea.fi
2. sihteeri Stiina Puranen +358 (0) 405055315 stina.puranen@gmail.com
Jäsen Iia Hyvönen +358 (0)40 523 0120 hyvoneniia@gmail.com
Jäsen Eeva Ronkanen +358 (0)41 505 6114 eeva.ronkanen@gmail.com
IW-rose_vaaka

 


Jäsenet (35)

Jäsenten yhteystiedot näkyvät vain sisäänkirjautuneille käyttäjille.

Aho Tarja
Brander-Leppänen Taina
Caspers Anja
Eichhorn Kirsi
Friskberg Raili
Hakkarainen Ellen
Harju-Jeanty Tuula
Huhta Marja
Hyvönen Iia
Jäättelä Ritva
Karhunen Hannele
Katainen Marja
Keltanen Tuulikki
Kirmo Kaija
Kokka Anita

Kumpulainen Anne
Kurki Anja
Lamberg Seija

Lavonen Marianne
Lemola Raija

Louhenkilpi Tarja
Louko Pia
Lyyränen Aulikki
Muhonen Kirsti
Mönkkönen Raija

Mäkinen Maire

Nylander Eeva
Ojares Margit
Puranen Stina
Ronkanen Eeva
Seppä Pirkko
Sipiläinen Kirsti
Venhola Tuula
Viitanen Riitta
Walden Rita

Hyväntekeväisyyskohteita

  • Huumekoirat
  • Koulus Elämään
 Posted by at 15:31