Piirin 142 klubit (Etelä-Suomi ja Viro)

D-142-map

 

Piirihallitus 2019-2020
Tehtävä Nimi Email Kauden teema
Puheenjohtaja Taimi Hanson taimihanson(at)hotmail.com
Varapuheenjohtaja Elsi Torn elsi.torn(at)elisanet.fi
Past puheenjohtaja Heli Halste-Korpela helihalstek(at)gmail.com
Taloudenhoitaja Tarja Louhenkilpi tarja.louhenkilpi(at)gmail.com
Sihteeri (vt.) Helena Toivanen helena.toivanen(at)kotiposti.net
ISO Hannele Karhunen hannelekarhunen846(at)gmail.com
Viestintävastaava Tarja Laurila tarja.laurila(at)pp1.inet.fi

x

Kauden 2019-2020 tapahtumat
ma 19.8.2019 klo 18 Kauden aloituskokous
Launosten Kartano, Launonen (Loppi)
to 12.9.2019 klo 12 Entisten piirin puheenjohtajien ja piirihallituksen lounastilaisuus, Helsinki
13.-15.9.2019 Eurooppa Rally, IWC Alankomaat, Rotterdam
la-su 26.-27.10.2019 Suomen Rally, Helsinki, Kansallismuseon auditorio
su 27.10.2019 klo 11 Syyspiirikokous, Kansallismuseo, Helsinki
Retki Tarttoon pe-su 20.-22.3.2020, avec (alustava ohjelma)
la 21.3.2020 klo 10 Kevätpiirikokous Tartossa
la 21.3.2020 illalla Konsertti Eliel Saarisen suunnittelemassa Paavalinkirkossa
su 22.3.2020 Kartanokierros tms. ohjelmaa
   
30.5.-6.6.2020 Gabriele Schrümpf kutsuu IW-ystävät Itämeren risteilylle, Tukholma – Helsinki – Pietari – Tallinna – Tukholma
Kesäkuu 2020 Piirin vitjojen vaihto
   
happierFutures