Inner Wheel Helsinki Kallio-Berghäll klubi ry:n jäsenluettelo

päivitetty 10.5.2021

Nimi E-mail Muuta
Aaltio Iiris e.aaltio@gmail.com ieaaltio@gmail.com
Akaan-Penttilä Aulikki aulikki.akaanpenttila@gmail.com  
Arjanne Ritva
  Annankatu 22 A 5, 00100 Hki
Back Raili jorma.back@kolumbus.fi  
Burmeister Kristina kristina.burmeister@gmail.com  
Hakala-Lahtinen Pirjo pirjo.hakalalahtinen@gmail.com  
Hallila Gunilla gunillahallila1@gmail.com  
Hautakangas Kristiina kristiina.hautakangas@gmail.com  
Hetemäki Marja marja.hetemaki@gmail.com  
Hiillos Pirkko pirkko.hiillos@gmail.com  
Huhtala Liisa liisa.huhtala@etelamatkat.fi  
Karhumäki Tuula                                 tuula.karhumaki@kolumbus.fi  
Kariola Raija raija.kariola@interlock.fi  
Knuuti Liisa liisa.knuuti@pp.inet.fi  
von Konow-Louko Hannele hannele.louko@gmail.com  
Koskinen Anne anne.koskinen1@kolumbus.fi  
Kult Eija eija.kult@smt.fi  
Laitasalo Pirkko pirkko.laitasalo@gmail.com  
Louhikko Pirkko pirjo.salakka@alburnus.fi  
Löyttyniemi Leena lloytty.niemi@luukku.com  
Merilampi Pirkko pirkko.merilampi@gmail.com  
Mäkelä Tuula tuula.makela@autokraatti.fi  
Mäkeläinen Anne-Maj risto.makelainen@kolumbus.fi  
Pelkonen Pirkko raipi.pelkonen@hotmail.com  
Porkka Helena helena.porkka@hele.fi  
Putkisto Ritva ritva.putkisto@gmail.com  
Pöyhönen Leena leena.poyhonen@live.fi  
Rahkamo Auli auli@rahkamo..fi  
Rahkola Sirkku sirkkurahkola@gmail.com  
Salakka Pirjo pirjo.salakka@gmail.com  
Salminen Hanne hanne.salminen@eurohela.fi  
Salonen Riitta riittakristiina.salonen@gmail.com  
Sandbacka Elina elina.sandbacka@gmail.com  
Sipilä Vire vire.sipila@pp.inet.fi  
Siren Karin karin.siren@gmail.com  
Suomela Marja marja.k.suomela@gmail.com  
Sääskilahti Terttu terttu.saaskilahti@outlook.com  
Taiminen Sirpa nanna.taiminen@gmail.com  
Taskinen-Väisälä Raili
raili.vaisala@kolumbus.fi  
Thors Riitta riitta.thors@gmail.com  
Tiainen Leena leena.tiainen25@gmail.com  
Toiviainen Terttu terttu.toiviainen@elisanet.fi  
Tourunen Sirkka
sirkka.tourunen@saunalahti.fi  
Turtiainen Ann-Marie amt@saunalahti.fi  
Valkamo Satu satu.valkamo@gmail.com  
Valovirta Helena helena.valovirta@elisanet.fi  
Vanamo Reija linealis@hotmail.com  
Verho Virpi vverho@live.com  
Virtanen Tuula tuula.sakke@luukku.com  
Väisälä Minna minna.luokkanen@kolumbus.fi  
Väkiparta Irma irma.vakiparta@kolumbus.fi  
Winberg Kirsti winbergkirsti112@gmail.com.fi  
Äyräs Sirpa sirpa.ayras@outlook.com  

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.