Inner Wheel Helsinki Kallio-Berghäll klubi ry:n jäsenluettelo

päivitetty 18.3.2022

Nimi E-mail Muuta
Aaltio Iiris e.aaltio@gmail.com ieaaltio@gmail.com
Akaan-Penttilä Aulikki aulikki.akaanpenttila@gmail.com  
Arjanne Ritva
  Annankatu 22 A 5, 00100 Hki
Back Raili jorma.back@kolumbus.fi  
Burmeister Kristina kristina.burmeister@gmail.com  
Hakala-Lahtinen Pirjo pirjo.hakalalahtinen@gmail.com  
Hallila Gunilla gunillahallila1@gmail.com  
Hautakangas Kristiina kristiina.hautakangas@gmail.com  
Hetemäki Marja marja.hetemaki@gmail.com  
Hiillos Pirkko pirkko.hiillos@gmail.com  
Huhtala Liisa liisa.huhtala@etelamatkat.fi  
Karhumäki Tuula                                 tuula.karhumaki@kolumbus.fi  
Kariola Raija raija.kariola@interlock.fi  
Knuuti Liisa liisa.knuuti@pp.inet.fi  
von Konow-Louko Hannele hannele.louko@gmail.com  
Koskinen Anne anne.koskinen1@kolumbus.fi  
Kult Eija eija.kult1@smt.fi  
Laitasalo Pirkko pirkko.laitasalo@gmail.com  
Louhikko Pirkko pirjo.salakka@alburnus.fi  
Väisälä Minna minna.vaisala@kolumbus.fi  
Löyttyniemi Leena lloytty.niemi@luukku.com  
Merilampi Pirkko pirkko.merilampi@gmail.com  
Mäkeläinen Anne-Maj risto.makelainen@kolumbus.fi  
Marja Anitta Pehkonen anittapehkonen@gmail.com  
Pehu-Lehtonen Margarita margaritamoppe@gmail.com  
Pelkonen Pirkko pirkko.pelkonen@hotmail.com  
Porkka Helena helena.porkka@hele.fi  
Putkisto Ritva ritva.putkisto@gmail.com  
Pöyhönen Leena leena.poyhonen@live.fi  
Rahkamo Auli auli@rahkamo.fi  
Rahkola Sirkku sirkkurahkola@gmail.com  
Rantakari-Elliot Liisa liisa@houseofelliott.fi  
Salakka Pirjo pirjo.salakka@gmail.com  
Salminen Hanne hanne.salminen@eurohela.fi  
Salonen Riitta riittakristiina.salonen@gmail.com  
Sipinen Eija eijasipinen@gmail.com  
Siren Karin karin.siren@gmail.com  
Suomela Marja marja.k.suomela@gmail.com  
Svartström Ritva ritva.svartstrom@gmail.com  
Sääskilahti Terttu terttu.saaskilahti@outlook.com  
Taavitsainen Irma irma.taavitsainen@helsinki.fi  
Taiminen Sirpa nanna.taiminen@gmail.com  
Taskinen-Väisälä Raili
raili.vaisala@kolumbus.fi  
Thors Riitta riitta.thors@gmail.com  
Tiainen Leena leena.tiainen25@gmail.com  
Toiviainen Terttu terttu.toiviainen@elisanet.fi  
Tourunen Sirkka
sirkka.tourunen@saunalahti.fi  
Turtiainen Ann-Marie amt@saunalahti.fi  
Vanamo Reija linealis@hotmail.com  
Verho Virpi vverho@live.com  
Virtanen Tuula tuula.sakke@luukku.com  
Winberg Kirsti winbergkirsti112@gmail.com.  
Äyräs Sirpa sirpa.ayras@outlook.com  

päivitetty 18.3.2022

Nimi E-mail Muuta
Aaltio Iiris e.aaltio@gmail.com ieaaltio@gmail.com
Akaan-Penttilä Aulikki aulikki.akaanpenttila@gmail.com  
Arjanne Ritva
  Annankatu 22 A 5, 00100 Hki
Back Raili jorma.back@kolumbus.fi  
Burmeister Kristina kristina.burmeister@gmail.com  
Hakala-Lahtinen Pirjo pirjo.hakalalahtinen@gmail.com  
Hallila Gunilla gunillahallila1@gmail.com  
Hautakangas Kristiina kristiina.hautakangas@gmail.com  
Hetemäki Marja marja.hetemaki@gmail.com  
Hiillos Pirkko pirkko.hiillos@gmail.com  
Huhtala Liisa liisa.huhtala@etelamatkat.fi  
Karhumäki Tuula                                 tuula.karhumaki@kolumbus.fi  
Kariola Raija raija.kariola@interlock.fi  
Knuuti Liisa liisa.knuuti@pp.inet.fi  
von Konow-Louko Hannele hannele.louko@gmail.com  
Koskinen Anne anne.koskinen1@kolumbus.fi  
Kult Eija eija.kult1@smt.fi  
Laitasalo Pirkko pirkko.laitasalo@gmail.com  
Louhikko Pirkko pirjo.salakka@alburnus.fi  
     
Löyttyniemi Leena lloytty.niemi@luukku.com  
Merilampi Pirkko pirkko.merilampi@gmail.com  
Mäkeläinen Anne-Maj risto.makelainen@kolumbus.fi  
Marja Anitta Pehkonen anittapehkonen@gmail.com  
Pehu-Lehtonen Margarita margaritamoppe@gmail.com  
Pelkonen Pirkko pirkko.pelkonen@hotmail.com  
Porkka Helena helena.porkka@hele.fi  
Putkisto Ritva ritva.putkisto@gmail.com  
Pöyhönen Leena leena.poyhonen@live.fi  
Rahkamo Auli auli@rahkamo.fi  
Rahkola Sirkku sirkkurahkola@gmail.com  
Rantakari-Elliot Liisa liisa@houseofelliott.fi  
Salakka Pirjo pirjo.salakka@gmail.com  
Salminen Hanne hanne.salminen@eurohela.fi  
Salonen Riitta riittakristiina.salonen@gmail.com  
Sipinen Eija eijasipinen@gmail.com  
Siren Karin karin.siren@gmail.com  
Suomela Marja marja.k.suomela@gmail.com  
Svartström Ritva ritva.svartstrom@gmail.com  
Sääskilahti Terttu terttu.saaskilahti@outlook.com  
Taavitsainen Irma irma.taavitsainen@helsinki.fi  
Taiminen Sirpa nanna.taiminen@gmail.com  
Taskinen-Väisälä Raili
raili.vaisala@kolumbus.fi  
Thors Riitta riitta.thors@gmail.com  
Tiainen Leena leena.tiainen25@gmail.com  
Toiviainen Terttu terttu.toiviainen@elisanet.fi  
Tourunen Sirkka
sirkka.tourunen@saunalahti.fi  
Turtiainen Ann-Marie amt@saunalahti.fi  
Vanamo Reija linealis@hotmail.com  
Verho Virpi vverho@live.com  
Virtanen Tuula tuula.sakke@luukku.com  
Väisälä Minna minna.vaisala@kolumbus.fi  
Winberg Kirsti winbergkirsti112@gmail.com.  
Äyräs Sirpa sirpa.ayras@outlook.com  

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasalla olemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.

   

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasalla olemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.