IW Hki Eira-Kluuvi – jäsenet

Inner Wheel Helsinki Eira-Kluuvi klubi ry:n jäsenluettelo

*  päivitetty 2.9.2020

Nimi E-mail Muuta
Ahonen Saara saara.sisko.ahonen@gmail.com  
Asp Lea  lea.asp@elisanet.fi  
Blomster Aila  aila.blomster@pp.inet.fi  
Ettala-Ylitalo Ulla-Maija  ulla-maija.ettala-ylitalo@kolumbus.fi  
Halste-Korpela Heli  helihalstek@gmail.com  
 Helkama-Tötterman Annika  annika.helkama@gmail.com  
Hurme Ritva  matti.ritva.hurme@kolumbus.fi  
Juusela Kaisu kaisu.juusela@helsinki.fi  
Keijola Kaija  kaija@keijola.fi  
Koivukoski-Mäkelä Virpi wivikoivukoskim@gmail.com  
 Laitinmäki Riitta riitta.laitinmaki@gmail.com  
Lilja Sirkka-Liisa  sirkkaliisalilja@gmail.com  
Louhivaara Pirjo  pirjo.louhivaara@gmail.com  
Mäkelä Maija-Liisa maija.makela@ppc.inet.fi  
Nurminen Annikki  annikki.nurminen@kolumbus.fi  
Ranta-aho Seija  seija.rantaaho@gmail.com  
Salmi-Lehtinen Leena  leena.salmi-lehtinen@newtrend.fi  
     
Yhteensä 17    

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.